Mathwiz1231
Mathwiz1231 Mathwiz1231
  • 24-05-2017
  • Mathematics
contestada

A box of 12 tacos cost $9.99. At this rate, how much does one taco cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 24-05-2017
One taco would cost about $1.20.
Answer Link

Otras preguntas

Is -12 a integer, rational number, irrational or a whole number?
Which power involves the authority to interpret the laws and to settle disputes between members of society?
What is 1042 divided by 45?
Explain the process of diffusion and give one example of where this occurs in the human body ?
When is the quotient greater than 1
what is 3.2 x 10^-4 m/h in centimeters per second?
Erin buys a bag of peanut that weighs 3/4 of a pound later that week the bag is 2/3 full how much dose the bag of peanuts weigh now ? Show work !!
Which industry was hardest hit by the recession?
what or the two ends of a magnet called
What is this number in standard form? 5.75 x 10^9