paigepennello paigepennello
  • 24-04-2017
  • Mathematics
contestada

Help please, thinking it's C

Help please thinking its C class=

Respuesta :

cr7rmd111
cr7rmd111 cr7rmd111
  • 24-04-2017
I am not sure, but my answer is (a). However, I also think its (c), but mainly (a). Please tell me if I was incorrect. I'm sorry. Hope I helped.
Answer Link

Otras preguntas

A 9-pack of golf balls costs $8.74. What is the unit price, rounded to the nearest cent? per golf ball
What’s the answer and an explication because I’m stuck
which of these figures has rotational symmetry
Women in the British colonies were not allowed to: A. pray together B. own property C. raise children D. attend church help shawtys
Which topic would best suited for a document using cause and effect organization
What type of tooth is #20and how many canals could be affected
use the formula v=u+at to find the velocity when the initial velocity is 3m/s2 the time is 7 seconds
where did many people who immigrated to the United States during the Gilded Age moved to
The equation of a parabola in standard form is y = mx + b y = mx2 + b y = ax2 + bx + c y = a(x - h)2 +k
A 16-ounce package of frozen peas costs 85¢. Give the unit price in cents per ounce. Round to the nearest tenth of a cent. The peas cost ___ cents per ounce.