annehansen7878 annehansen7878
  • 24-02-2022
  • Mathematics
contestada

Lisa and Jose need to order 1,800 cupcakes for their wedding. Using this menu, which would be the cheapest way for Lisa and Jose to order 1,800 cupcakes

Relax

Respuesta :

kenzieflanagan kenzieflanagan
  • 24-02-2022
can you post the menu
Answer Link

Otras preguntas

if the ribbon cost $0.10 per foot what is the total cost of the ribbon in dollars
sue uses the expression 8x3,000 8x200 8x9 to help solve a multiplication problem . what is sues multiplication problem?
2x (z-1) + 8x helpppp
A milk container's capacity is one gallon. How many cups would be equal?
you are traveling in a car that is moving at a velocity of 20 m/s. suddenly a car 10 meters in front of you slams on its brakes. at the moment you also slam on
Name of the people who got the title of SIR
What is a federalist and what do they do?
how do you see jrotc 100 years from now
Glycosidic, peptide and ester bonds are referred to as dehydration synthesis or condensation reactions. Why are those terms (dehydration...)used to describe the
choose the subject pronoun that the folowing word represents. Os A. nosotros