Lincoln buys milk and oranges at the store.
He pays a total of $41.63.
He pays a total of $4.19 for the milk.
• He buys 6 bags of oranges that each cost the same amount.
.
Write and solve an equation which can be used to determine x, how much each bag
of oranges costs.