sashvithap
sashvithap sashvithap
  • 21-05-2021
  • Mathematics
contestada

Pls help NO LINKS TO DOWNLOAD answer HERE

Pls help NO LINKS TO DOWNLOAD answer HERE class=

Respuesta :

rayenryu47 rayenryu47
  • 24-05-2021

Answer:

B

Step-by-step explanation

Math done good

Answer Link

Otras preguntas

True or False: The plants, animals, people, and land in the eastern and western parts of North America are the same.
The problem that developed between the United States and Mexico when Texas became the 28th state was that
A nonexample about ratio
True or false,Another name for lines of longitude is meridians.
a trip from new york city to seattle is 2,852.1 miles. a family wants to make the drive in 10 days, drivinv the same number of miles each day. about how many mi
why is the louisiana purchase treaty an important document in the study of manifest destiny
what is the treaty of tordesillas
true or false the variouse regions of greece were separated by rivers
A box contains 12 ounces of crackers and costs $2.49, so the cost of the crackers is $0.2075 per ounce. Which is less than this cost?$2.48 per ounce$0.250 per o
help for how many ways can 3 identical pen sets and 5 identical watches be given to 8 graduates if each received one item?