Zenalover7481 Zenalover7481
  • 25-03-2021
  • Mathematics
contestada

Jamie buys 3 snack and 2 bottles of juice each snack costs $0.75 and each bottle of juice costs j dollars the total cost of snacks and bottles of juice is $6.75

Respuesta :

adam00k
adam00k adam00k
  • 25-03-2021

Answer:

what's the question bro

Answer Link

Otras preguntas

Mikhail Gorbachev represented communism in Germany. Is this statement true or false?
Summarize how C-14 and U-238 dating together can be used to determine fossil ages.​
Identify the good and poor aspect of the political condition of Medieval Nepal.​
NÊU ÍT NHẤT 3 BIỆN PHÁP ĐỂ PHÒNG TRÁNH CÁC ĐẠI DIỆN GIUN TRÒN KÍ SINH VÀO CƠ THỂ
What is the best Computer in the World? Wrong answer will be reported!
What is EF? a)29 b)61 c)59 d)39
What is the Second step for identifying Timbre? 1. Specific instruments you hear 2. The family of instruments 3. The style of the music 4. The tone of a song
Quis mode Easyhasil dariT²⁵⁴÷T²⁴³=​
what happens when the north pole of a magnet is next to the south pole of another magnet?​
"we all are Nepali even through we are diverse in ability,sex, religion, culture and language."justify this statement.​