anthonyt64
anthonyt64 anthonyt64
  • 24-03-2021
  • Mathematics
contestada

need help with this one

need help with this one class=

Respuesta :

hazenesteban979
hazenesteban979 hazenesteban979
  • 24-03-2021

Answer:

The cost is $4.23

Step-by-step explanation:

Add $2.15 plus 0.69 plus $1.39 and you will get your anwser.

Answer Link

Otras preguntas

water would be considered a ?
What native American culture lived on the pacific coast?
explain the three criteria that make a resource scarce
example sentence with predicate part and subject part
The sum of a number m and 7.1
where is the great Lakes located
Suppose the radio is of a circle is 5 what is its diameter?
solve each equation by taking square roots 9r^2 +3=-204
a way to write numbers by showing the value of each digit
if the perimeter of a rectangle picture frame must be less than 180 in., and the width is 26 in. what must the height h of the frame be?