julieng413
julieng413 julieng413
  • 24-03-2021
  • Mathematics
contestada

i need help asappppppppppppp

i need help asappppppppppppp class=

Respuesta :

tknupatel tknupatel
  • 24-03-2021

Answer:

I think It is the second one

Step-by-step explanation:

I hope this helps:)

Answer Link

Otras preguntas

Which two numbers doesStartRoot 128 EndRoot lie between on a number line? 11. 0 and 11. 1 11. 2 and 11. 3 11. 3 and 11. 4 11. 4 and 11. 5.
Many appliances come with___ratings, which mean that the device or machine will run with fewer associated costs than previous models.
Pls answer the question attached. I WILL MARK U BRAINLIST
PLEASE HELP 50 PIONTS! What is the Occasion of Pretty Like A White Boy br Drew Hayden Taylor
A 2-pack of juice boxes costs $0.44. What is the price per box? A. $0.44 per box B. $0.88 per box C. $0.22 per box D. $0.11 per box
area of rhombus ROCK is ________ cm^2 if RC = 13 cm and OK = 24cm
Graph and find the area of the figure with the given vertices. 5. (−1, 4), (−4, −3), (4, −3)
Tim made 10 baskets during a basketball game. Each basket was worth either 2 or 3 points. How many different numbers could represent the total points scored by
Hazel and 4 of her friends bought tickets for a baseball game. They received a $30 group discount. If the total cost was under $125, how much could each ticket
3x - 4y= -2 In standard form