jayjay50kjr
jayjay50kjr jayjay50kjr
  • 23-03-2021
  • Mathematics
contestada

Noel rented a bike from Donnell's Bikes. It cost $19 plus $6 per hour. If Noel paid $49 then he rented the bike for how many hours?

Respuesta :

n3xi
n3xi n3xi
  • 23-03-2021

Answer:

nose varnal jdjfjfhr8euieurjb

Answer Link

Otras preguntas

what is includeed in a cover sheet
What determines the similarities in anatomical features among organisms?
Solve the following equation by factoring. 6x 2 - 5x = 50 {-5/3, 5} {-5/2, 10/3} {-10/3, 5/2}
Which phase of cell division results in the formation of four new haploid cells?
A class of 160 students contains 40 honor students, 60 athletes, and 80 who are neither athletes nor honor students. From the entire group a student is chosen a
A 1700 sq ft house is advertised for sale at a price of $155,000. What is the cost per square foot?
PLZZZ HELP EVALUATE THIS FUCTION
what does this mean Invierno luna
Is the following quotation set up properly? Why or why not? In The Odyssey, Homer frequently reflects on the "rosy fingers of dawn" to create a visual image of
ASAP HELP 2 MORE DAYS OF SCHOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ASAP HELP NOW NOW PLS! A company logo is made up of a rectangle and a triangle. The logo app