quilani4898 quilani4898
  • 25-02-2021
  • Mathematics
contestada

Can someone help me with this? It’s unit rates with price. Question: 6 feet of ribbon for $19.20​

Can someone help me with this Its unit rates with price Question 6 feet of ribbon for 1920 class=
Relax

Respuesta :

ppmanpp
ppmanpp ppmanpp
  • 25-02-2021

Answer:

OOPEEEEEEEEEEEEEEEE

Step-by-step explanation:

The answer is,

4.53

Answer Link
noahpierce0627
noahpierce0627 noahpierce0627
  • 03-03-2021

Answer:

$3.20

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

William henry harrison was only president for one month.
How many Patriot POWs are imprisoned in Prison Ship in New York harbor? how many died?
What kinds of governments rules greek city-states?
monroe's message stated that american foreign policy regarding european conflicts would be A) neutral B)de facto C)nationalist D)firm but freindly i think d
Which of the following verbs completes the sentence correctly. If you had ____ more water, you would not be so thirsty right now. a) drink b) drank c) drunk d)
What is the multiplicative inverse of 22?
Which of the following explains how polar molecules form? A. Electrons are more attracted to one of the atoms involved in a bond. B. The two atoms in a bond
Whats a form of birth control that involves with hormones?
What is 26/25 as a percentage?
What are all the factors of 47?