jonplazy319 jonplazy319
  • 24-02-2021
  • Mathematics
contestada

WHAT IS THE ANSWER PLS!

WHAT IS THE ANSWER PLS class=

Respuesta :

erik5567
erik5567 erik5567
  • 24-02-2021

Answer:

His hourly wage was $12

Step-by-step explanation:

We are trying to find the unit rate

2 , 24

-- ----

1, 12

In 1 hour he makes $12

Answer Link

Otras preguntas

rename the number 25
The economic system of the colonies that was dominated by trade.
3. Identify the most important safety consideration for the HIIT workout.
The surface changes which result from weathering are: usually slow usually fast not noticeable
In the following sentence, identify the italicized prepositional phrase as either an adjective phrase or an adverb phrase. The delivery truck got delayed on the
What model is represented
PLZZZ HELP PLZ Repetition works best for Large, big picture concepts b. Lists C. Small facts and vocabulary words d. The order of events
90+2x=4x can you please help me solve this with steps
what are the English parts in sat​
-3x+14-11+11x simplified