nathalieroggppyal308 nathalieroggppyal308
  • 22-02-2021
  • History
contestada

HELPP ASAP ON BOTH QUESTIONS PLEASE I HAVE 8 minutes

HELPP ASAP ON BOTH QUESTIONS PLEASE I HAVE 8 minutes class=

Respuesta :

drankdjh drankdjh
  • 22-02-2021

Answer:

LAST ONE

Explanation:

Answer Link
daisyrue daisyrue
  • 22-02-2021

Answer:

im really sorry i cant find a direct answer it may be c. im sorry! i hope you do well good luck<3

Answer Link

Otras preguntas

-4x+-6y=24 how do you solve?
why did the united states agree to europe first strategy because the war in europe was already nearly won by this time because its priority was to help its alli
Kalil's monthly salary is $3,250, plus he earns 1.4% commission on his sales each month. Kalil's sales for July were $51,000. What were his total earnings for J
80% of ____ games is 32
what is 1600 square yards ratio 3:5
Please help! Which of the following graphs correctly displays the relationship between temperature and depth in the ocean?
An 8- pound bag of apples costs $17.50.What is the unit price?
What happens when a vector is multiplied by a scalar? a) It gets rotated in the plane b) It gets longer c) It turns into a scalar d) It gets either longer or sh
START in Ohio and and go west to Illinois which state did you cross over
what multiplies to -75 and adds to 10? thanks