Seudónimo Seudónimo 25-01-2021 Mathematics contestada A nursery owner buys 9 panes of glass to fix some damage to his greenhouse. The 9 panes cost $21..15 Unfortunately, he breaks 4 more panes while repairing the damage. What is the cost of another 4 panes of glass?