fhfjrfi345
fhfjrfi345
24-01-2021
Mathematics
contestada
Please help me with 47 and 48
Respuesta :
rosibunni
rosibunni
24-01-2021
Answer:
42. -1
48. 2
Step-by-step explanation:
Answer Link
bloopersmiles
bloopersmiles
24-01-2021
Answer:
-1
2
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 79+ )
Otras preguntas
Formations used in the battle of Waterloo
please help solve ela question
Mason bought 6 loaves of bread and 3 packages of cheese for a total of $27. The cost of a package of cheese is $1.50 more than the cost of a on loaf of bread. W
write a slope-intercept equation for a line passing through the point (2,8) that is parallel to y=7/5x+7. Then weite a second equation for a line passing throug
how to find a gradient of a line on a graph?
Collins is making a 10 pound bag of trail mix for his upcoming backpacking trip of chocolates cost $3.00 per pound and mixed nuts cost $8.00 per pound and Colin
Why are juries important in the trial PLEASE ANSWER
help, please the question and thank you
Do you have any art in your home that is similar to any of the ancient art forms that you learned about? Describe and discuss several different pieces of art th
What is 97 divided by 535525?