myyyyyyyaaaaa myyyyyyyaaaaa
  • 25-10-2016
  • Mathematics
contestada

Paint costs $29.95 per gallon Nikki needs 12.25 yards project how much will need to spend on paint remembered you run to the nearest Penny

Respuesta :

pphreadpphread pphreadpphread
  • 25-10-2016
You can delete this as it is a duplicate. That said:
price * amount = cost
$25.95 * 12.25 = $317.89
Answer Link

Otras preguntas

how will you discribe the sequence of oxygen ,carbon dioxide, and blood flow in your own words
What are the advantages and disadvantages of DNA foresics/analysis?
why might someone want to flee to afghanistan to seek a home in a new country
True or false the origin would be included in the solution set for the following inequality: y>3x-9
Can someone please answer this
Would there be a problem or a major event in a horror story?
Solve for x. 10x^2=29x-21 does anyone know this
Hey there this is Japanese What is the meaning of :1) sugoi2) takai
why might someone want to flee to afghanistan to seek a home in a new country
How can I work out 30% of (blank) is 60?