IT cost $11 for 15 granola bars.

What is the unit price , un dollars per granila bar , rouned to the nearest hundredth.?​

Respuesta :

Answer:

$1.36

Step-by-step explanation:

Answer: yee yee nation

Step-by-step explanation: