timmy2124
timmy2124
24-07-2020
Mathematics
contestada
Please answer it in two minutes
Respuesta :
bigboyblake03
bigboyblake03
06-08-2020
Answer:
2
Step-by-step explanation:
2 units
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 94+ )
Otras preguntas
A theatre sells 467 tickets Some other people then buy another 118 tickets If the theatre holds 1060 people how many places are left un-sold?
How many packets of sweets each having a mass of 250g can be made from 4 1/2kg pack
a drink is made by mixing pineapple juice orange juice and lime juice in the ratio 2:7:3 Sally makes 600ml of the fruit drink how much pineapple was used?
7 out of 10 students got full marks on their test. Calculate the angle you would use in a pie chart
Stephanie had 7/8 pound of bird seed she used 3/8 pound to fill a bird feeder
A car travels west for 240km in 4hr. What is the cars velocity?
Explain how the position of the decimal point changes in a quotient as you divide by increasing powers of 10?
in a sale, Richard bought a TV for £300. The original price of the TV was £380. What was the percentage discount on the TV?
what is the value of w in the equation 1/2w+7=2w-2
what is the unit rate for 79 students in 4 classes?