charneeseals06 charneeseals06
  • 24-05-2020
  • Mathematics
contestada

Cost $4 since 0.25•20=4. Together,they would cost Jada $6 , leaving her with $6 . 35 ounces of peanuts. If Jada wants 20 ounces of raisins

Respuesta :

valientecarlos72
valientecarlos72 valientecarlos72
  • 21-09-2020

Answer:

The Answer is....

Step-by-step explanation:

Need more info and question needs to be explained better

Answer Link

Otras preguntas

_____ is the ability to do work. A. Force B. Power C. Joules D. Energy
The first AMC 8 was given in 1985 and it has been given annually since that time. Samantha turned 12 years old the year that she took the seventh AMC 8 . In
Large amounts of raw or cooked _____ leaves can cause convulsions and coma, followed rapidly by death. tomato rhubarb iris beet
Laura has 24 stamps from each of 6 different countries. She can fit 4 stamps on each display sheets of an album. How many display sheets can Laura fill with sta
The Arts and Crafts Movement occurred mainly in _______________. a. the United States and England c. the United States and South America b. England and France d
the prichard family drinks 2 quarts of milk per day. how many gallons of milk do they drink in a week?
Put these in order of size, smallest first 0.1. 30% 1/5
Which of the following is not true about the Portuguese slave trade? a. It began with Portuguese merchants buying slaves from the king of Benin. b. Other people
Which. Of the following. Is an. Infinitive A. To. Be. b. Reading. c cooked. d. Has. Wondered
The United States was involved in the Korean War as part of the forces sanctioned by the United Nations. the Warsaw Pact. the North Atlantic Treaty Organization