isaurariverasandoval isaurariverasandoval
  • 22-04-2020
  • Mathematics
contestada

what is 1.332 divided by 9. I need also a method of how I found the answer.

Respuesta :

MsFireIce09092002
MsFireIce09092002 MsFireIce09092002
  • 22-04-2020

Answer: 0.148

Step-by-step explanation:

You can do it the easy way and divide in a calculator or you can do it by hand.

Answer Link

Otras preguntas

Each week, Corbin gets paid $20 per hour for his first 40 hours of work, plus $30 per hour for every hour worked over 40 hours. How much will Bob earn for worki
Round 290,200 to the nearest hundred thousand
The amount of pages Ashlyn read last night is 24. This is 10% of the entire book. How many pages are in the book?
[tex]xy=a\frac{1}{x^{2} } +\frac{1}{y^{2} }=b[/tex] find [tex](x+y)^{2}[/tex] in terms of [tex]a[/tex] and [tex]b[/tex].
CAN SOMEONE PLEASE HELP I WILL GIVE 30 POINTS AND MARK BRAINLIEST IF THE ANSWER IS CORRECT ALSO NO LINKS PLEASE
At Grocery Mart, strawberries cost $2.99 for 2 pounds and at Baldwin Hills Market, strawberries cost $3.99 for 3 pounds. a) What is the unit price of strawberr
Need 1 and 2 answered please.​
Why could this be seen as a problem later on the story
A study shows that people who exercise outside are more likely to develop DNA mutations in their skin that lead to skin cancer. Which statement about exercising
list two anaerobic activities that you have participated in at some point. did you find these to be more difficult than other types of physical exertion? why or