A company's normal selling price for its product is $28 per unit. however, due to market competition, the selling price has fallen to $23 per unit. this company's current inventory consists of 280 units purchased at $24 per unit. replacement cost has fallen to $21 per unit. calculate the value of this company's inventory at the lower of cost or market.