contestada

Fruit-O-Rama sells dried pineapple for $0.25 per ounce. Mags spent total of $2.65 on pineapples. How many ounces did she buy? I’m

Relax

Respuesta :

Answer:

Step-by-step explanation:

2.65 / 0.25 = 10.6 oz <===