rgs13 rgs13
  • 23-01-2019
  • Mathematics
contestada

$12oz. divided by 2.29 whats unit price

Relax

Respuesta :

unicorns32
unicorns32 unicorns32
  • 23-01-2019

Answer:

I'm not entirely right, but I think it's 5.24.

Step-by-step explanation:

12/ (means division) 2.29 = 5.24017467249....

I think that's how you do it.

Let me know if it's right.

Answer Link

Otras preguntas

Rewrite in simplest terms: 10(7g-9h)-4h-8(-h+8g)10(7g−9h)−4h−8(−h+8g)
Pls help One simple easy question
PLEASE HELP FAST ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Can someone please help me with the red one in the purple one please no links thank you
The Georgia Department of Transportation maintains the state's O public transit systems. O highways and bridges. airports and shipping ports. freight and passen
I can't figure this problem out- Please help me​
Comparing which two values tests whether the way feedback was submitted had an impact on whether or not feedback was positive? o #36 and HBO 80 7436 and k+ 80
Which prompt would be best addressed with a compare-and-contrast structure? A. In a letter, explain reasons you believe students should walk to school more ofte
What is the connection between the Silk Roads and the Indian Ocean?
128 = 2 (1/3)^xh e l p​