frannygirl frannygirl
  • 22-05-2018
  • Mathematics
contestada

What is the unit rate $4.80 for 4 markers?

Relax

Respuesta :

korkie033
korkie033 korkie033
  • 22-05-2018
It is 1.20 a marker. 4.80 divided by 4 equals 1.20
Answer Link
Michaelw90871
Michaelw90871 Michaelw90871
  • 22-05-2018
I believe the answer is 1.20
Answer Link

Otras preguntas

Are there Centrioles in Nerve cells?
Please help!! There's a picture.
How is linkage used to make gene maps?
What is the term for an unsaturated hydrocarbon with at least one double carbon-carbon bond?
What shape has only 1 pair of parallel line
how does muscle fatigue help maintain homeostasis?
Find f(a), f(a+h) and the difference quotient (f(a+h)-f(a))/ h, where hod want equal 0. F(x)= 2x/ x-1
What was Jefferson’s official position regarding the Napoleonic Wars?
What is it called when two ratios have the same value when simplified?
Which people established the worlds first trading empire??