oliviamoorer473 oliviamoorer473
  • 25-04-2024
  • Mathematics
contestada

A box of 8 crayons cost 0.96$ how much does each crayon cost. At that unit price how much would a box of 30 crayoms cost

Respuesta :

Otras preguntas

Jamilla baby sat nine times. she earned $15, $20, $10, $12, $20, $16, $80, and $18 for eight babysitting jobs. how much did she earn the ninth time if the mean
Marie and her 4 friends went to the country to help on her uncle Robert's farm. Marie said she saw 100 chickens and cows.her friend said she counted 252 legs.ho
What year was the empire state building built?
What is the percent of 9/10?
Discuss the classification of climate zones and biomes. Describe how biomes and climate zones differ. (please include information about biotic and abiotic fact
Emass provides automation (through the c&a package), accountability (through roles and pki), extensibility (will scale to any enterprise size), and ________
Which of the following skills is mostimportant in learning how to write a research paper? A. Knowing how to plan before you write   B. Knowing the rules of prop
How is continental crust different from oceanic crust?
Lena adams foster adopted a cute and affectionate puppy
What does a greenstone indicate about the plate tectonic environment in which it formed?