yescuzyes
yescuzyes yescuzyes
  • 23-09-2022
  • Mathematics
contestada

134 ÷ 102 = ___

Group of answer choices

0.134

1.34

13.4

134

Respuesta :

Otras preguntas

It costs $17.60 for a pack of 4 padlocks. Find the unit price in dollars per padlock. If necessary, round your answer to the nearest cent.
Assume the account number for income summary is 901.2
Mrs. Groen estimates that she will spend $120 at the grocery store. She actually spends $150. What is the percent error?
pls help asap with this worksheet I did first couple but need help!
Most people of West and Central Africa support themselves through which means? A. commercial farming B. mining industry C. subsistence farming D. hunting and
When a strip of zinc metal is added to a test tube of hydrochloric acid, the liquid forms bubbles, and the test tube feels hot. The bubbles are a result of the
Which of the following is an important part of a play's setting? OA. characters OB. none of the above O C. audience OD. lighting
The temperature is 8° F. As a cold front move in, the temperature drops 6° F per hour. What is the temperature at the end of 3 hours?
what is the functionalists views on family?
what is the main function of an operating system​